Close
Open

En farklı Balkon Camlama sistemleri uygulamaları ile Ankara merkezli tüm Türkiye'de hizmetinizdeyiz. İstanbul şubemiz için iletişim kısmını kullanabilirsiniz.

  • Kış bahçesi
  • Eki 1, 2012
  • No Responses
  • Print This Post

Kış bahçesi

Bu sistem nedir ve ne işe yarar ?

Özellikle bahçe ortamlarında yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan sistem adını mevsim ayından almıştır. Kış aylarında daha fazla kullanım ihtiyaçı duyulan sistem kış bahçesi olarak adlandırılır. Cafe,restaurant alanlarında bahçe ortamlarınıda müşterilerine sunarak daha fazla kitle ağırlamayı hedefleyen mekanlar özellikle  yeşil alanları tercih ediyorlar.

Kare veya Üçgen şeklinde görünüme sahip olan sistemleri katlanabilir veya sürgülü cam balkonu sayesinde her mevsim kolay kullanım imkanı sunabilmektedir.

Uzmanlar cam balkon verdiği hizmetler ile bir çok alanda farklı ürünleri ile başarıyı elde etmiş bir firmadır, 2012 yılında üretimini başlattığı perde seçenekleri ile kullanılan üründen daha fazla verim alınabilmesini hedeflemiştir. Kullanılan malzemeye göre farklılık gösteren fiyatlar, ek özelliklere göre fazlalaşabilmektedir. Merak ettiğiniz tüm herşey hakkında iletişim sayfalarımızda daha fazla bilgi talebinde bulunabilirsiniz. İstanbulun çeşitli semtlerinde bizden hizmet alan müşterilerimizi 2013 yılında düşük bahçe sistemleri fiyatları beklemektedir.

Aşağıda bulunan ürünlerimiz yapmıl olduğumuz referanslar arasındadır. Bunlar yanı sıra örnek model talebinde bulunabilirsiniz.

http://www.cambalkonlari.com/kisbahcesi.html

Author: cambalkon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ankara'nın

En güvenilir firmaları

arasında bulunan
Uzmanlar grup sizlerledir.
Gazeteler Cam balkon