Close
Open

En farklı Balkon Camlama sistemleri uygulamaları ile Ankara merkezli tüm Türkiye'de hizmetinizdeyiz. İstanbul şubemiz için iletişim kısmını kullanabilirsiniz.

  • Cam balkon
  • Eki 1, 2012
  • No Responses
  • Print This Post

Cam balkon Perdeleri

Klasik perde sistemlerinde kullanılan tavandan montaj yönteminin aksine bu tip camlarda üstten taşımalı sistem kullanılıyor. Perde ise, üst profilde yer Alan bir alüminyum baza içinde gizleniyor. Böylece işlevselliğin yanı sıra görüntünün de kusursuz olması sağlanıyor.Kullanım bakımından da perde kolay kullanımı ile birçok kişinin tercihi olmaktadır.Coton ve polyester kumaşlar her alanda kullanılırken black-out kumaşlar genellikle işyerlerinin toplantı salonları ve evlerin yatak odalarında tercih edilen kumaşlardır. Bu kumaşın arkası PVC malzemeyle kaplıdır. Işığa karşı sıfır geçirgenliğe sahiptir. Güneşten etkilenmezler. Az miktarda güneş ısısını keserler. Cam balkon yaptırmadan önce bizlere danışınız.En yeni kampanyalarımızla beraberinde cam balkon perdeleri hediyemiz oluyor.

Author: cambalkon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ankara'nın

En güvenilir firmaları

arasında bulunan
Uzmanlar grup sizlerledir.
Gazeteler Cam balkon